دهقانی با تاکید بر افزایش تعداد پارکینگ اختصاص یافته به نمایشگاه کتاب97، گفت: تعداد پارکینگ‌های قابل استفاده در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نسبت به سال‌های قبل برگزاری نمایشگاه در مصلی، افزایش داشته است.  

دومین دوره جشنواره خرید بهاره تهران

یحیی دهقانی، معاون اجرایی سی ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به افزایش تعداد پارکینگ اختصاص یافته در مصلای امام خمینی (ره) گفت: سال‌های قبل و پیش از برگزاری نمایشگاه در شهر آفتاب، تعداد پارکینگ‌های قابل استفاده در مصلی کمتر از تعداد پارکینگ‌های اختصاص یافته در این دوره بود.  

دهقانی اضافه کرد: در این دوره از نمایشگاه کتاب تعدادی از سالن‌ها که در ادوار گذشته در مصلی زیر چادر برگزار می‌شد به فضای مسقف منتقل شده و فضای آن‌ها به پارکینگ اختصاص یافته است.

معاون اجرایی نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به انتشار مطالبی در این باره هم اظهار داشت: این مطالب بیشتر به منظور تشویق مردم برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی و ایجاد ترافیک کمتر در شهر است.  

وی تاکید کرد: پارکینگ‌های عمومی هم نسبت به دوره‌های قبل که نمایشگاه در محل مصلی برگزار می‌شد، کاهشی نداشته است.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در فضاهای رواق شرق و غرب، شبستان و صحن اصلی مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.