شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی با رویکرد «اصلاح سبک زندگی و سلامت همگانی» از ۱۳ تا ۱۶ شهریور در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.

نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی

به گزارش روابط عمومی مصلای امام خمینی(رحمةالله‌علیه) در این نمایشگاه تولیدکنندگان داخلی به همراه تولیدکنندگانی از ۱۳ کشور جهان، جدیدترین تولیدات‌شان را عرضه می‌کنند.
در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی رسانه‌های فعال در حوزه ورزش نیز در کنار بیش از ۱۲۰ تولیدکننده، حضور خواهند داشت.
ارتقای ورزش‌های همگانی و قهرمانی، توسعه اماکن ورزشی، ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی، آشنایی با پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه تجهیزات ورزشی، ایجاد فضای رقابتی و ارتقای کیفی تولیدات و تجهیزات ورزشی مهمترین اهداف برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی است.  
در این نمایشگاه که توسط شرکت نمایشگاهی میلاد نور در شبستان مصلای امام خمینی(رحمةالله‌علیه) برپا خواهد شد، نمایندگانی از کشورهای آلمان، اسپانیا، فرانسه، سوئیس، ژاپن، انگلستان، بلغارستان، هلند، کره جنوبی، چین، ترکیه، روسیه و ایتالیا تولیدات خود را به معرض نمایش می‌گذارند.  
برگزاری کارگاه تخصصی با حضور مقامات و کارشناسان و صاحب‌نظران داخلی و خارجی، از جمله برنامه‌های جانبی شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی است.  

این نمایشگاه از ۱۳ تا ۱۶ شهریورماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۹ پذیرای علاقمندان به حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به وب سایت www.miladfair.ir مراجعه و یا به ستاد برگزاری با تلفن‌های ۸۸۶۵۳۳۷۲ و۸۸۶۵۳۳۰۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

منبع: روابط عمومی مصلای امام خمینی(ره) تهران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.