چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند ایران برای نمایش توانمندی‌های حوزه شهر هوشمند از ۱۱ تا ۱۳ تیرماه ۱۴۰۲ در مصلای امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

نمایشگاه شهر هوشمند و نخستین جشنواره نمانام‌های روستایی

به گزارش روابط عمومی مصلای امام خمینی(ره) و به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، با مشارکت ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته توانمندی‌های حوزه حمل‌ونقل هوشمند به نمایش در می‌آید.

این نمایشگاه با مشارکت ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری با هدف «توسعه زیرساخت حمل‌ونقل برای ترافیک هوشمند»، «ایجاد فضا و بستر مناسب برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان به منظور بهره‌گیری بیشتر از علوم و فنون روز» و «ارتقای روش‌های علمی شهر هوشمند و ایجاد بستر مناسب برای انتقال دانش و فناوری جدید به کشور» برگزار خواهد شد.

محورهای در نظر گرفته شده برای این رویداد شامل «حمل‌ونقل هوشمند»، «ساختمان‌های هوشمند»، «دولت هوشمند»، «انرژی»، «محیط زیست هوشمند»، «تجهیزات زیرساخت‌های اطلاعات و مخابرات»، «سلامت»، «آموزش و پرورش»، «اقتصاد هوشمند» و «امنیت در شهرهای هوشمند» است. برگزاری این رویداد نقش بسیار مهمی در توانمندسازی شهرهای نوآور و تصمیم‌گیری بهتر مدیران شهری به‌منظور ارائه مطلوب خدمات نوین شهری دارد.

این نمایشگاه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان با اختصاص یارانه نمایشگاهی برگزار خواهد شد و علاقمندان حوزه فناوری، هوشمندسازی، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها می‌توانند در این رویداد مشارکت کنند.
چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند ایران با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران ۱۱ تا ۱۳ تیرماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در شبستان اصلی مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

برگزاری چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.