سی‌وچهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب از ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ در مصلای امام خمینی(ره) با شعار «آینده خواندنی است» بصورت رسمی بازگشایی شد.

پوستر سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

در سی‌وچهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۲۰۰ کتاب‌فروش، ۱۰۰ ناشر خارجی و ۲۷۰۰ ناشر داخلی در دو بخش مجازی و حضوری در این دوره از نمایشگاه شرکت کرده‌اند. کتاب‌فروشان فقط در بخش مجازی این دوره از نمایشگاه فعال هستند.

در سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۳۰ میهمان از کشورهای مختلف و ۲۷ کشور در بخش بین‌الملل حضور دارند و به‌طور کلی در نمایشگاه امسال، حدود ۴۰ کشور حاضر خواهند بود. در این دوره بخش بین‌الملل و ناشران خارجی هر دو در رواق شرقی مصلی جانمایی شدند.

بانک ملی ایران بانک عامل سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است. در این دوره افرادی که یارانه نمایشگاه کتاب را دریافت کردند، می‌توانند از آن در بخش حضوری استفاده کنند. خریدارانی که تمایل به دریافت اعتبار خرید و استفاده از آن در بخش حضوری نمایشگاه را دارند، می‌توانند با مراجعه به سامانه نمایشگاه مجازی به آدرس book.icfi.ir در قسمت پروفایل درخواست یارانه اعتباری خود را ثبت کنند.

در این دوره علاوه بر دانشجویان، طلاب، اعضای هیات علمی و استادان، بن‌های کتاب به کارگران و معلمان هم تعلق می‌گیرد.

هزینه پست در سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای مخاطبان رایگان است و هزینه ارسال بسته‌های تا وزن دو کیلوگرم برای ناشران، مبلغ ۱۲هزار تومان تعیین‌ شده و ارسال بسته‌هایی با قیمت فاکتور کمتر از ۸۵ هزار تومان برای ناشران رایگان است.

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «آینده خواندنی‌است» ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در مصلای امام خمینی‌(ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.