به مناسبت فرا رسیدن ایّام اربعین حسینی، همزمان با برگزاری اجتماع بزرگ اربعینی‌ها، نمایشگاهی با هدف عرضه کالاهای فرهنگی خانواده و ملزومات سفر اربعین، از ۹ تا ۱۴ شهریور ماه در طبقه اول شبستان شرقی مصلای امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

اجتماع اربعینی‌ها

به گزارش روابط عمومی مصلای امام خمینی (ره)، در نمایشگاه کالای فرهنگی خانواده و ملزومات اربعین که با عنوان«سلام» برگزار می‌شود، انواع پوشاک ویژه همه اعضای خانواده، کتیبه‌ها و اقلام فرهنگی، لوازم سفر آسان و هدایای فرهنگی مرتبط با راهپیمایی اربعین عرضه خواهد شد. طرح نذر حجاب، آموزش رایگان عربی و ... از بخش‌های جنبی این نمایشگاه است.
روز پنج شنبه ۱۰ شهریورماه، از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ آیین بدرقه خادمان و زائران راهپیمایی جهانی اربعین در صحن مرکزی مصلای تهران برپا می‌شود.
ساعات بازدید از نمایشگاه سلام هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۲ است و این نمایشگاه روز جمعه از ساعت ۱۵، میزبان همه علاقه‌مندان خواهد بود.
ورودی‌های ۶ و ۷ در خیابان شهید قنبرزاده و ورودی شماره ۱ در خیابان شهید بهشتی جهت ورود عموم به نمایشگاه در نظر گرفته شده و همانند گذشته ایستگاه مترو شهید بهشتی نیز آماده خدمت‌رسانی است.
در ایّام برگزاری نمایشگاه پارکینگ خیابان شهید بهشتی، پارکینگ های شماره ۶ و ۷ در خیابان شهید قنبرزاده و پارکینگ عمومی شهید نقدی در مجموعه چهل سرا نیز برای خدمات‌رسانی به عموم مردم در نظر گرفته شده است.

مصلای امام خمینی(ره) میزبان نمایشگاه «سلام» واجتماع بزرگ اربعینی‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.