محفل انس و قرائت قرآن کریم شب‌های نورانی هر شب از ساعت ۲۱:۴۵ تا ۲۳، میزبان عموم مردم و علاقه‌مندان به قرآن است.

طرح /

به گزارش روابط عمومی مصلای امام خمینی(ره)، محفل انس و قرائت قرآن کریم و مراسم شب‌های نورانی، همزمان با بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، از ساعت ۲۱:۴۵ تا ۲۳ در شبستان مصلای امام خمینی(ره)  برگزار می‌شود.

این مراسم در روز جمعه ۱۱ خرداد مصادف با شانزدهم مبارک رمضان، در بخش اذان‌گاهی با تلاوت و اجرای اذان قاری ممتاز محمدجواد موسوی درچه‌ای برگزار می‌شود.

شب سیزدهم مراسم شب‌های نورانی، محفل قرائت و انس با قرآن کریم از ساعت ۲۱:۴۵ با تلاوت قاری بین‌المللی سیدمحمد کرمانی آغاز خواهد شد.

همچنین گروه تواشیح «شمس» در برنامه امشب شب‌های نورانی به همخوانی و مدیحه‌سرایی می‌پردازند. در پایان این مراسم نیز مجتبی پرویزی، به دعا و ابتهال‌خوانی می‌پردازد.

همچنین در حین برگزاری این مراسم، سوال‌های قرآنی نیز پرسیده می‌شود و به ۵ نفر جوایزی اهدا خواهد شد. در پایان نیز به قید قرعه از ۵ نفر از حاضران در برنامه با هدایایی تقدیر به عمل می‌آید.

همزمان با این برنامه،  مصلای امام خمینی(ره)  میزبان بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم نیز است. نمایشگاه قرآن تا ۱۴ خرداد (۱۹ ماه مبارک رمضان) از ساعت ۱۷ تا۲۴ برپا خواهد بود.

مراسم شب‌های نورانی با مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تا ۱۳ خرداد مطابق با هجدهم ماه مبارک رمضان، در شبستان مصلای امام خمینی(ره)  برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.