مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با اشاره به ارائه سرویس ویژه مترو در شب‌های قدر، اعلام کرد: مترو تهران در همه خطوط درون شهری، از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح، به مردم خدمات‌رسانی می‌نماید.

فعالیت مترو در شب های قدر

مهندس نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه،  از ارائه خدمات ویژه به عموم مردم و شرکت‌کنندگان در مراسم شب‌های قدر خبر داد و بیان داشت:  امسال هم در لیالی پربرکت قدر جهت تکریم شب‌زنده‌داران و تسهیل تردد آنها به مساجد، حسینیه‌ها و اماکن مذهبی، متروی تهران در خطوط درون شهری به‌صورت شبانه‌روزی فعال خواهد بود.

وی افزود: در اولین شب قدر در شامگاه جمعه (۳ خردادماه ۹۸) خدمات‌رسانی ویژه خود را آغاز می‌کند و در این راستا سرویس‌دهی شبانه در خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت متروی تهران از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح روز بعد (شنبه ۴ خردادماه ۹۸)، با فاصله هر ۳۰ دقیقه یک قطار انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در ادامه با اشاره به خدمات رسانی ویژه مترو تهران در سایر شب‌های قدر نیز گفت: همانند شب نوزدهم ماه مبارک رمضان، در شب‌های قدر ۲۱ ماه مبارک رمضان (یکشنبه ۵ خرداد) و ۲۳ ماه مبارک رمضان (سه شنبه ۷ خردادماه)، سرویس‌دهی شبانه از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح روز بعد در خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت متروی تهران با فاصله هر ۳۰ دقیقه یک قطار انجام می‌شود.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه خاطرنشان کرد متروی تهران در شب‌های قدر در خط ۵ (تهران- گلشهر) و بالعکس و ایستگاه‌های پایانه‌های فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی (ره) خدمات رسانی شبانه ندارد.

با توجه به قرارگیری ۲ ایستگاه مصلی و ایستگاه شهید بهشتی در خطوط یک و سه متروی تهران، در ضلع شمال و جنوب مصلی، بهترین راه برای دسترسی به مصلای امام خمینی(ره) ، استفاده از مترو می‌باشد.  جهت رفاه حال مردم، ون‌های رایگان از ایستگاه مترو شهید بهشتی و ایستگاه مصلی، تا محل برگزاری مراسم، در نظر گرفته شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.