مراسم پر فیض دعای عرفه با حضور عموم مردم روز یکشنبه ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ برابر با نهم ذی‌الحجه ۱۴۴۵ از ساعت ۱۶ در شبستان اصلی مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

پوستر دعای عرفه 1403

به گزارش روابط عمومی مصلای امام خمینی(ره)، مراسم دعای عرفه امسال یکشنبه ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ برابر با نهم ذی‌الحجه از ساعت ۱۶ در شبستان اصلی مصلی برگزار می‌شود. همچنین درهای مصلای امام خمینی(ره) از ساعت ۱۵ به روی مشتاقان و خانواده‌های تهرانی باز خواهد بود.

در این مراسم مناجات امام حسین(علیه‌السلام) در روز عرفه، با نوای حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی میرلوحی قرائت می‌شود.

شهروندان می‌توانند برای تردد از ورودی‌ شماره ۱۹ در بزرگراه شهید سلیمانی، ورودی‌های شماره ۷، ۱۲ و ۱۵ در خیابان شهید قنبرزاده و ورودی شماره یک و ۴ در خیابان شهید بهشتی، استفاده کنند. ورودی‌های شماره ۴، ۷ ، ۱۵ و ۱۹ برای تردد و پارکینگ خودروها در نظر گرفته شده است. با توجه به قرارگیری ۲ ایستگاه مترو مصلی و شهید بهشتی در خطوط یک و سه متروی تهران، در ضلع شمال و جنوب مصلی، بهترین راه برای دسترسی به مصلای امام خمینی(ره) استفاده از مترو می‌باشد.

خبرنگاران و عکاسان رسانه‌ها برای پوشش این مراسم می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۵۳۱۰۰۰ روابط عمومی مصلی تماس گرفته یا روز مراسم به محل ستاد خبری در ورودی شبستان اصلی مصلی مراجعه کنند.

برگزاری مراسم دعای عرفه در مصلای امام خمینی(ره)

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.