مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خدمات‌رسانی گسترده این شرکت در برگزاری نماز عید سعید فطر خبر داد.

اتوبوسرانی

به گزارش روابط عمومی مصلای امام خمینی(ره) مهدی علیزاده مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان در ماه بندگی، با تبریک پیشاپیش عید سعید فطر، گفت: تمهیدات و برنامه‌ریزی لازم برای ارائه خدمات رایگان حمل و نقلی به شهروندان از تمامی نقاط پایتخت به محل مصلای بزرگ امام خمینی(ره) اندیشیده شده است و ناوگان اتوبوسرانی با آمادگی کامل در خدمت نمازگزاران گرامی خواهد بود.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، علاوه بر تقویت خطوط عبوری و منتهی به محل مراسم با اختصاص ناوگان ویژه از تمام ظرفیت چه در بخش خصوصی و چه ملکی برای ارائه خدمات حمل و نقلی استفاده می‌شود.

علیزاده افزود: چهار راه تهرانپارس، پایانه آزادی، میدان خراسان پایانه خاوران، شهرک شهید بروجردی، شهرک شهید محلاتی، پایانه علم و صنعت، میدان رسالت، میدان راه آهن، میدان ولیعصر عجل الله‌تعالی فرجه، پایانه مترو صادقیه و میدان صادقیه، مبادی و میادینی هستند که شهروندان می‌توانند از طریق اتوبوس برای اقامه نماز به مصلای تهران عزیمت کنند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان گفت: خودروهای امدادی برای پشتیبانی فنی ناوگان پیش‌بینی شده و عمده ترین عملیات انتقال نمازگزاران عزیز در صبح عید سعید فطر بر عهده شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.