نماز عید سعید فطر اول شوال سال 1443 هـ.ق به امامت آیت الله صدیقی در دانشگاه تهران اقامه خواهد شد. رییس پلیس راهور تهران بزرگ هم تمهیدات ترافیکی عید سعید فطر را اعلام کرد.

نماز عید فطر در دانشگاه تهران

سخنگوی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با اعلام این خبر گفت: با اعلام روز عید، نماز عید فطر در محل دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام علی نوری افزود: درب‌های دانشگاه در روز عید فطر از ساعت ۷ صبح برای حضور نمازگزاران باز می‌شود و راس ساعت ۸ صبح، نماز عید فطر و همچنین خطبه‌های نماز به امامت آیت الله صدیقی ایراد و اقامه خواهد شد.

وی افزود: برای میزبانی شایسته ازهمه نمازگزاران، توصیه می‌شود، زیرانداز، سجاده و مهر شخصی نیز به همراه داشته باشند.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی عید سعید فطر را اعلام کرد.

سردار محمد حسین حمیدی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر گفت: برابر پیش‌بینی‌های صورت گرفته تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ به محض اعلام ستاد استهلال رویت ماه شوال و اعلام عید سعید فطر، از شب قبل از برگزاری نماز عید سعید فطر و صبح آن در معابر و محدوده‌های پیرامونی حضور داشته و تمهیدات ویژه ترافیکی را به منظور روانسازی و سهولت در تردد نمازگزاران که بطور متمرکز در دانشگاه تهران و همچنین در مساجد، تکایا، حسینه‌ها و... برگزار خواهد شد به مرحله اجرا خواهند گذاشت.

سردار حمیدی به تشریح محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های عید سعید فطر پرداخت ومحدودیت‌های تردد را به شرح ذیل اعلام کرد:

خیابان پورسینا از تقاطع قدس به سمت غرب. بلوار کشاورز از تقاطع ۱۶ آذر به جنوب. خیابان بزرگمهر از تقاطع وصال به سمت جنوب. خیابان بزرگمهر از تقاطع وصال به سمت غرب. خیابان بزرگمهر از تقاطع فلسطین به سمت غرب. خیابان نادری از تقاطع طالقانی به جنوب. خیابان وصال از تقاطع طالقانی به سمت جنوب. خیابان سرپرست از تقاطع طالقانی به جنوب. خیابان نادری از تقاطع بلوار کشاورز به جنوب. خیابان طوس از تقاطع بلوار کشاورز بمنظور جلوگیری از حرکت خلاف جهت وسایل نقلیه. خیابان طالقانی از میدان فلسطین به سمت غرب. خیابان قدس از تقاطع انقلاب به سمت شمال. خیابان فلسطین از تقاطع انقلاب به جنوب. خیابان نظری از تقاطع ابوریحان به سمت غرب. خیابان نظری از تقاطع دانشگاه به سمت شمال. خیابان نظری از تقاطع فخر رازی به سمت شمال. خیابان نظری از تقاطع فلسطین به سمت غرب. خیابان نظری از تقاطع ۱۲ فروردین به شمال بمنظور جلوگیری از حرکت خلاف جهت وسایل نقلیه.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ محدودیت‌های توقف در عید سعید فطر را هم به شرح ذیل اعلام کرد:

طول خیابان ۱۶ آذر از تقاطع بلوار کشاورز تا خیابان انقلاب. طول خیابان قدس از تقاطع بلوار کشاورز تا خیابان انقلاب. خیابان وصال از تقاطع طالقانی تا خیابان انقلاب (ضلع غربی و شرقی). خیابان طالقانی حدفاصل تقاطع وصال تا تقاطع قدس. خیابان‌های بزرگمهر، آذین، شفیعی، بهنام، فردانش و شاهد حدفاصل تقاطع وصال تا تقاطع قدس. خیابان‌های منیری جاوید، ۱۲ فروردین، فخر رازی، دانشگاه، ابوریحان حدفاصل تقاطع نظری تا تقاطع انقلاب.

سردار حمیدی محل پارکینگ خودرو را پارکینگ دانشگاه، ضلع جنوبی بلوار کشاورز، خیابان وصال، خیابان حجاب، میدان فلسطین، خیابان طالقانی، خیابان ایتالیا، خیابان نادری و پارکینگ جلالیه و محل پارکینگ موتورسیکلت را خیابان منیری جاوید حدفاصل خیابان نظری تا ژاندارمری اعلام کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.