مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ طرح‌ها و تمهیدات ترافیکی مراسم دومین سالگرد شهادت ملکوتی سردار سلیمانی را اعلام کرد

ترافیک نمایشگاه کتاب 98

به گزارش روابط عمومی مصلی، به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ طرح‌ها و تمهیدات ترافیکی مراسم دومین سالگرد شهادت ملکوتی سردار سلیمانی را اعلام کرد.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور طرح‌ها و تمهیدات ترافیکی مراسم دومین سالگرد شهادت ملکوتی سردار سلیمانی را به شرح ذیل اعلام کرد:

الف) پارکینگ‌های حکمت صدرا (پارکینگ شماره ۱)، بنیاد مستضعفان (پارکینگ شماره ۲) و پارکینگ‌های شماره ۱۷-۱۸-۱۹-۲۰ مصلای تهران جهت پارک خودروهای شخصی در نظر گرفته شده‌اند که در صورت تکمیل ظرفیت این پارکینگ‌ها خیابان‌های هویزه، خرمشهر، عشقیار نیز جهت پارک خودروها مجاز است.

ب) در خصوص پارک مورب خودروهای شخصی نیز جدا از موارد فوق ضلع شمالی طول خیابان بهشتی نیز در خصوص توقف خودروها در نظر گرفته شده است.

ج) موتورسیکلت سواران می‌توانند در طول خیابان‌های هویزه و خرمشهر حد فاصل خیابان‌های صابونچی و شهید قنبرزاده توقف (پارک موتورسیکلت) داشته باشند.

قابل ذکر است اتوبوس‌های شرکت واحد نیز جهت حمل و نقل شرکت کنندگان در مراسم خدمات رسانی خواهند کرد و پلیس توصیه می‌کند همشهریان عزیز با استفاده از حمل و نقل عمومی (اتوبوس‌های شرکت واحد و مترو) در این مراسم حضور داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.