کد خبر: 1021
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰

پخش مجله صبحگاهی «خوشبخت» با محوریت ازدواج و تحکیم خانواده از شبکه قرآن و معارف سیما

پشت صحنه برنامه تلویزیونی «خوشبخت»

مجله صبحگاهی «خوشبخت» با محوریت ازدواج و تحکیم خانواده از شنبه ۲۴ خرداد ماه با مشارکت مصلای امام خمینی(ره) روی آنتن شبکه قرآن و معارف تلویزیون رفته است.

بر پایه این خبر مجله صبحگاهی «خوشبخت» با موضوعات روز مربوط به مسائل و دغدغه‌های خانواده‌های ایرانی بر روی آنتن رفته و در طول هفته نیز با تفکیک موضوعات از کارشناسان مجرب استفاده می‌کند.

مجله صبحگاهی خوشبخت شنبه‌ها به موضوع جوان، فرزند جوان در خانواده، وابستگی و استقلال، میل به کمال و احساس مسئولیت در جوانان می‌پردازد.

یکشنبه‌ها موضوع ازدواج و مسائلی از قبیل اینکه چرا باید ازدواج کرد؟ کسب مهارت قبل از ازدواج، ازدواج چه هست چه نیست؟ بخاطر چه چیزهایی نباید ازدواج کرد؟ مورد بحث و تبیین قرار می‌گیرند.

خانواده و موضوعاتی همچون مرزهای خانوادگی برای زوج‌های جوان،  مکمل بودن و ارتباطات در خانواده مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرند.

موضوعات مربوط به زن و شوهر با سر فصل‌های باور مثبت، امید به آینده بهتر، روز دختر، درک همدیگر در بالا و پایین زندگی، کمک به پیشرفت همدیگر برای جوانان در روزهای سه شنبه بررسی می‌شوند.

و بالاخره چهارشنبه‌ها نیز موضوعات مرتبط با فرزند آوری از قبیل آمادگی و هدف پدر و مادر برای فرزند دار شدن، اقدام برای فرزند دار شدن، پدر و مادری از دوران بارداری و فرزند پروری مورد مشاورت کارشناسان قرار می‌گیرد.

مجله صبحگاهی خوشبخت که در گروه علوم قرآنی شبکه قرآن و معارف سیما و با همکاری مجموعه فرهنگی مصلای امام خمینی(رحمت الله علیه) تهیه شده است روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ از شبکه قرآن پخش می‌گردد.

برای مشاهده تصاویر پشت صحنه برنامه اینجا کلیک کنید

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.